| cristina40225 a întrebat:

Stiti vreun magazin din Galati un de imi pot lua rochie de banchet? vreau ceva sa nu aiba toata lumea. daca puteti sa imi spuneti si zona.

Răspuns Câştigător
| Alexandro9050 a răspuns:

La modern, sigur stii unde este. acolo gasesti de toate. sigur gasesti ceva pe gustul tau.

sora mea a enervat toate angajatele dintr-un magazin, ca nu ii placea nimic. pana la urma au scos o boarfa nu stiu de unde si i-a placut. big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la un mall din zona. Si daca vrei neaparat sa te remarci foarte tare, schimba tinuta (una ziua si una noaptea)... Cere ajutorul vanzatoarei pentru asta. Te descrci tu, dar te arde la buzunar laughing