| blackmesa a întrebat:

Stiti vreun program in care poti introduce imagini si text pentru. un proiect? Va multumesc!

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea, dar vezi daca Microsoft office power point te ajuta.

| FoarteLetargic a răspuns:

Windows movie maker

| blackmesa explică:

Revin.Deci am nevoie de un program pentru a introduce imagini si texte pentru printare.E pentru un proiect.Ca sa nu pun pozele aparte si textul aparte, ci toate pe aceeasi pagina. Apoi sa le pot printa.Multumesc.
PS.Nu e video/slideshow.E pentru scoala...

| JuStOkTa a răspuns:

Buna!
Pentru un proiect mai performat se recomanda Power Point dar e complicat pentru incepatori. big grin
mai simplu ar fi Movie Maker, sau Pro Show happy
P.S movie maker si pover point ar trebui sa le ai deja ^_^

| errordanna a răspuns:

Www.wix.com
nu e chiar un program, pe el poti face un fel de site, e interesant...

| crazybee a răspuns:

Buna. Incearca Microsoft Office Power Point

| dianette a răspuns:

Microsoft office : e smecher power point'ul pentru ca poti sa faci si efecte si sa pui si muzica in afara de ce vrei tutongue