| Gia8989 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare usoara dar cum fac atunci cand vreau sa caut ceva pe Google sa nu-mi mai apara in bara toate cuvintele care incep cu litera respectiva?

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Setari preferinte - Nu doresc Google Instant

| Gia8989 explică (pentru Savy):

Am incercat si nu imi merge asa. Am vazut ca scrie jos ca nu functioneaza daca am dezactivat cookie-urile in browser.Stii cumva cum sa le activez din nou? Folosesc mozilla firefox

| Savy a răspuns (pentru Gia8989):

O simpla cautare pe google te ajuta mai rapid: http://www.timeanddate.com/custom/cookiesmozilla.html

| Gia8989 explică (pentru Savy):

Am activat si cookie-urile, am bifat si Nu doresc Google Instant si tot nu merge. Oricum mersi pentru raspuns. O sa mai incerc.