| bogdytzu a întrebat:

Sugerati-mi si mie o facultate si profile la care pot da! funda
Facultatile pot fi si din Constanta

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimeni nu are dreptul să-ți spună ce facultate să faci, trebuie să te gândești ce perspective vei avea după. Societatea scoate absolvenți șomeri pe bandă.
wwww.alegefacultatea.ro
Succes!
Pa, pa.

| kogi1983 a răspuns:

Asta depinde de ceea ce simti ca vrei sa pe viitor. Nu cred ca ar trebuie sa faci o facultate de dragul de a o face. Eu vroiam la drept, am dat ex la Constanta am luat si ai mei doreau sa fac psihologie si am terminat psiho in Bucuresti. Sincer nu am nici o atractie sa lucrez in domeniu. Asa ca ai grija