| dana94dana a întrebat:

Ce facultate imi sugerati?

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Incearca la drept! Cu Dumnezeu inainte...

| Deniisze a răspuns:

Pana la facultate mai este... Depinde si de ce iti place mai mult tie si pe ce te bazezi. Bafta!

| Aiicha a răspuns:

Depinde ce iti place,daca iti place matematica si fizica incearca politehnica din bucuresti,daca iti place romana du-te la litere sau jurnalism. Daca iti place sa studiezi comportamentul oamenilor du-te la o facultate de psihologie,daca iti place sa faci bine si sa ajuti oameni urmeaza facultatea de medicina, in schimb daca iti place economia, contabilitatea du-te la Ase.winking

| Nolkyz a răspuns:

Add alinad95

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa stii pina acum ce vrei sa faci in viata.E imposibil sa mergi dupa cum iti sugereaza unul si altul pentru ca tu esti o fiinta "unicat"ca toti ceilanti.