| anonim_4396 a întrebat:

Sunt bune armele electrice pentru tras la tinta? Cat de repede se deterioreaza?

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Daca esti incepator ( cum stiu eu ca esti ) sa nu deie Dumnezau sa iti iei asa ceva si sa o strici ca esti terminat ( de obicei toate is pe principiu tragi pana crapa ) pentru ca piesele sunt destul de scumpe. Ia-ti un pistol sau altceva. In plus cele electrice sunt scumpe si nu prea au tinta buna la un pret mic 4 -500 de lei. Iati un pistol cel mai bine cu jumatate de pret si cu putere dubla.

| UnnamedKM45 a răspuns (pentru robijam):

Mersi,oricum m-am orientat si vreau sa imi iau cu un prieten pe co2 sau gaztongue Probabil o sa imi iau un Jericho 941 ca e bun!

| robijam a răspuns (pentru UnnamedKM45):

Co2 pentru putere mare. Gazul se termina cam repede si e destul de scump. In schimb capsulele sunt ieftine si se termina greu + ca au putere mare. De ex cu pistolul meu am spart un pahar si am gaurit doze, sa nu mai zic de indoit tabla.

| UnnamedKM45 a răspuns (pentru robijam):

Cat timp pot sa tin o capsula inauntru pistolului?