| Aniquel a întrebat:

Sunt clasa 7`a si anul viitor am examenul. As vrea sa dau la liceul de arte la teatru. Stie cineva ce fel de probe dau sau cum ar trebui sa ma pregatesc? Si la ce o sa dau bac-ul. Vreau raspuns rapidddd va rooogg. Dau funda. happy

2 răspunsuri:
| YourQueen a răspuns:

Referitor la subiectele de la bac nu stiu, dar la teatru eu ti-as sugera sa iti alegi o piesa destul de grea, sa o repeti si sa vezi daca reusesti sa atingi emotiile necesare. Sper ca ti-am putut fi de ajutor.

| Aniquel explică (pentru YourQueen):

Eu credeam ca imi dau ei un paragraf ceva si eu trebuie sa-l interpretez. am sa ma interesez.