| pocandpoc a întrebat:

Sunt clasa a9-a si am terminat anul cu media 9 la purtare....In clasa a10 o sa mai pot sa fac dosar de bursa?

Răspuns Câştigător
| FyTzE a răspuns:

Pai te puteaiduce j uh la un doctor sau la un antrenor de handbal...fotbal...sa iti dea scutire!

7 răspunsuri:
| FyTzE a răspuns:

Nu cred! dar ce ai facut de ti-a scazut un punct?rolling on the floor

| IrinaAniri a răspuns (pentru FyTzE):

Dc razi? un punct tu zici ca e mult sau putin?

| pocandpoc explică (pentru FyTzE):

12 absente am...angryXangry

| FyTzE a răspuns (pentru pocandpoc):

Pai te puteaiduce j uh la un doctor sau la un antrenor de handbal...fotbal...sa iti dea scutire!

| alexandra0304 a răspuns:

Pai nu vad dc nu ai primi.pt ca nu are nikio legatura cu cls a 9a ....deci cred ca vei primi....ca sa primesti bursa trebuie sa ai media 10 la purtare in anul respectiv. de exemplu daca in sem 1 ai 9 si pe sem 2 ai 10 nu primestihappy sper ca ti-am fost de ajutor

| pocandpoc explică (pentru alexandra0304):

Stii sigur asta?

| alexandra0304 a răspuns (pentru pocandpoc):

Da.repet.anul precedent nu are legatura cu urmatorul (vis-a-vis de nota la purtare). deci, stai linistitwinking

| Nica_Ionut_1996 a răspuns:

Din moment ce ai 9 la purtare ai slabe sanse sa obtii o bursa.