| ViTaLiK97 a întrebat:

Sunt la Orange? Vreau sa sun mai ieftin in strainatate stiti vreun cod?

Răspuns Câştigător
| tibi95cj a răspuns:

Activeaza-ti extraoptiunea cu minute internationale. Alta varianta nu ai happy

1 răspuns:
| extenscrysvaly a răspuns:

Buna ziua! Va ofer eu un pont ..cu 0.02 centi pe minut in retea fixa si cu pana la 0, 06 centi pe mobil oriunde in lume iar in retea sunt gratuite convorbirile.In plus de asta poti avea si internet 4g dar si multe alte facilitati.Pentru mai multe detalii ma gasiti pe: jaguar26iunie79. O zi buna!