| Helpmeeveryday a întrebat:

Sunt noua pe aicibig grin... Vreau sa stiu care e faza cu funditele?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Fundita o dai celui care crezi ca te-am lamurit cel mai bine la o intrebare pus`o de tine.Si astfel celui ce i-ai inmanat premiul pentru cel mai bun raspuns(fundita bineinteles) v-a primi ceva puncte.La fel si tu daca vei raspunde la intrebariile altilor si persoana respectiva v-a considera ca raspunsul tau e cel mai bun, vei primi funfita si vei primi si ceva puncte.Acuma ce zici? Mie`mi dai fundita?laughing blushing

Te-am pupat si bine ai venit pe site!

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Un fleac.

kratos
| kratos a răspuns:

O metoda de a premia raspunsul care ti-a placut tie cel mai mult. Poti sa dai fundita doar celor care iti raspund la intrebarile tale.

| MisterKat a răspuns:

Fundita se acorda pentru cel mai bun raspuns sau pentru cel mai util raspuns. Daca nu acorzi tu fundita unui raspuns il va alege site-ul(in functie de voturile primite in partea de jos(Folositor, Nefolositor, Amuzant, Inteligent, Supid), clar pentru a te a alege site-ul trebuie sa ai cat mai multe voturi Inteligente sau Folositoare.
O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat