| Mary0Hellen a întrebat:

happy Sunt noua, care e faza cu funditele?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Maryhappy
fundita se da doar atunci cand tu pui o intrebare pe site, si se da raspunsului celui mai bun considerat de tine.
in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand vrei sa declari raspunsul castigator, dai click pe acea fundita...
fundita e un "Multumesc" si un respect pentru cel care a contribuit la solutionarea intrabarii tale+ ca fundita valoreaza 100 puncte
fundita se da, dar se si castiga atunci cand un raspuns de al tau e pe placul cuiva si te declara castigator acordandu-ti fundita, multi vor sa primeasca acea fundita cersind, dar e bine sa o castigi cinstit, datorita acestor fundite care valoreaza 100 de puncte, aduni punctaj si asa ocupi un loc fruntas in clasament.
O zi minunata sa aihappy

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fundita este un semn de multumire pentru cel ce ti-a raspuns.

| KristalPop a răspuns:

Te ajută să creşti în Rank.

| M2DR a răspuns:

Te ajuta in rank