| Johanna014 a întrebat:

happy Am observat ca unele persoane de pe facebook nu au butonul de adauga ca prieten, desi avem prieteni comuni, le pot trimite doar mesaje.De ce?
P.S: La mine apar doar 2 optiuni: sa ma adauge toata lumea sau prietenii prietenilor...

Multumesc! happy

7 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Se poate seta sa nu te poata adauga nimeni si de aceea nu apare posibilitatea de a-l adauga la prieteni.

| Anonimuserr a răspuns (pentru RareşTPUro):

Şi cum setezi asta? să nu adauge nimeni chiar dacă au prieteni comuni că mă interesează şi pe mine.

| Eastwood a răspuns:

Poti face o setare sa adaugi doar tu prieteni, sau ceilalti sa-ti dea doar mesaj, fara ati putea trimite cerere!

| Johanna014 explică (pentru Eastwood):

Ok! Dar cum? big grin

| Eastwood a răspuns (pentru Johanna014):

La setarile contului, si vezi acolo la prieteni, cine are voie sa-ti dea, cine nu!

| Cristianoo_Cristi_1980 a răspuns:

La unele persoane nu le apar cauta prieteni ca nu au destui prieteni

| Cristianoo_Cristi_1980 a răspuns:

Pardon pentru ca au prieteni