| Rebbbeca a întrebat:

Tatal meu a luat de pe Youtube niste filmulete si le-a incarcat ep contul lui.Are ceva?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul depinde de faptul daca acelea filmulete erau ori nu protejate de drepturi de autor. Daca nu erau protejate nu se intampla nimic. Daca erau protejate atunci pot fi sterse si contul tatalui tau suspendat temporar ori chiar sters. Numai bine!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nimic.

| Magnifico a răspuns:

Nu are nimic daca te referi la chestia cu pirateria. Legea aia nu se mai discuta ACTA.

| Rebbbeca explică:

Ma refer ca le-a dat jos de pe Youtube(downloadat).Si dupa le-a incarcat iar pe Youtube

| Rockart a răspuns (pentru Rebbbeca):

Dacă observă careva că e plagiat şi raportează la 3 avertismente poate lua ban.

| AaNdYy a răspuns:

Nu are nimic :p

| Ad3cherry00 a răspuns:

Ce sa aiba? Nu are nimic!