| BogdyBogdan a întrebat:

Daca am pus mai multe filmulete pe youtube si contul mi-a fost sters, mai pot vedea/downloada acele filmulete puse de mine? (funda+voturi)

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Nu numai poti odata cu stergerea contului sunt sterse automat si toata activitatea userului filmulete adrese linkuri...

2 răspunsuri:
| cipailina a răspuns:

Din pacate nu. Imi pare rau.

| ServicePC a răspuns:

Utilizatorii unui cont/canal YouTube pot asocia si folosi acelasi nume din profilul Google Plus ca nume de cont pentru canalul YouTube. Trebuie sa stiti ca daca ati facut aceasta asociere, veti fi in imposibilitatea de a sterge contului YouTube. Exista totusi o solutie insa nu se stie pentru cat timp! Daca ati asociat contul YouTube cu profilul vostru Google Plus, va trebui sa reveniti la vechiul nume YouTube pentru a putea sterge doar contul/canalul YouTube. O alta posibilitate de a sterge doar contul YouTube este sa stergeti profilul Google Plus si mai apoi veti avea optiunea de a sterge si contul YouTube in setarile YouTube. Trebuie sa stiti ca odata sters un cont YouTube, nu veti mai putea crea un nou cont cu acelasi nume pe care il avea contul sters.