| Eagle_Alexandru_1997 a întrebat:

Am un LG KP501, mi-am luat o tema si cand intru sa o instalez imi spune "Acest tip de fisier nu este acceptat "
Imi poate spune cineva care e problema sau niste teme pentru telefon si un link cum se instaleaza corect o tema big grin

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

P telefon SE POT INSTALA TEME, dar acestea constau in modificarea partitiei CUST a firmware-ului telefonului. Eu am pe al meu tema iphone. http://www.youtube.com/watch?v=vh269xKteIs

2 răspunsuri:
| eduarddijay a răspuns:

Telefonul acela nu are sistem de operare, si e si pe touchscreen... din configuratiile lui din fabrica, nu se poate instala teme pe el.