| Pangarus a întrebat:

Tocmai.ro are curier propriu, sau apeleaza la alte firme de curierat? Si cand primesc coletul dau banii+o taxa de curierat(sau e cum scrie la ei pe site, gratis)
Si cei de la tocmai spun ca pun la dispozitie si verificarea produsului, cum pot sa verific o placa video? laughing
Dau funda, si sper sa ma lamuresc.

Răspuns Câştigător
| DarkLaden a răspuns:

Cred ca este gratis.
Si cu verificarea.
Te uiti la el, ti se pare bun si cam atat.
Nu o poti monta sau ceva.

2 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

In cazul tau nu prea ai cum sa o verifici dar site-ul trebuie sa aiba o politica de retur sau ceva.Transportul daca scrie gratis, gratis e, numai daca vrei tu sa-i lasi ceva curierului pentru efort.winking

| Alissa11 a răspuns:

Tocmai.ro isi trimite propria firma si taxa de curierat o platesc ei adica nu platesti tu...