| TheDubstepMan a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor cand votez un raspuns nu-mi mai da voie de ce? Si ce trebuie sa fac ca sa pot reusi din nou sa dau vot la raspunsuri?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca să poți vota, raporta și posta mesaje pe chat-ul TPU.ro, trebuie să fii utilizator „senior", iar tu ești junior.
Dacă vrei să avansezi la acest statut, trebuie să ai minim 100 de răspunsuri aprobate și 10 zile de activitate pe site.
Baftă!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt probleme tehnice si banuiesc ca se lucreaza la remedierea problemei.

| TheDubstepMan explică:

Multumesc oricum.