| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa ajung senior, adica pe profil imi zice ca imi mai trebuie 6 raspunsuri si eu am tot raspuns la multe intrebari si nu apare ca am raspuns la mai multe intrebari, imi zice ca mai am nevoie de 6 raspunsuri pentru a deveni senior chiar daca eu am dat mai mult de 6 raspunsuri. Ce sa fac? ajutor va rog,, cel mai bun raspuns primeste funda

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trebuie sa ai 10 zile de vechime pe site si 100 de raspunsuri, momentan ai 94, iar daca in cursul zilei de azi ai dat raspunsuri multe, maine dimineata, eventual luni, vor avea grija adminii sa iti schimbe statutul.
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Doar o data pe zi se actualizeaza profilul.Maine vei devenii senior.

| lpavel a răspuns:

Daca ai dat alea 6 raspunsuri care ti le mai cere atunci trebuie sa astepti pentru ca din 7 in 7 zile se reinoieste totul... atunci vei devenii si tu senior! Cred ca duminica e a 7-a zi deci cel tarziu luni ti se va schimba profilul! happy

| alexs99 a răspuns:

Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului.Actualizarea se face doar o data pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Actualizarea nu se face instantaneu si suntem in wekeend.Fii sigur/a ca vei trece automat ca senior, dupa reactualizare, daca intrunesti conditiile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Trebuie să ai minim 100 de răspunsuri date şi 10 zile vechime pe site.
Te pup!