| Lokii a întrebat:

TPU am o mare problema si vreau sa o rezolv repedee!
Nu-mi merge youtube si multe site-uri importante din cauza la adobe flash player insa il am in pc si instalat [cred]. Explicati-mi cum se instaleaza va rog sau ce versiune trebuiee! Dau fundita+vot!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Tu downloadeaza ultima versiune de aici :
http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html
indiferent daca ai sau nu ai flash player in pc, daca downloadezi de aici, versiunea veche o sa fie inlocuita de cea noua!

| Baddboy a răspuns:

Iti trebuie o versiune mai noua... daca nu rezolvi iti dau eu o flash player f bun.

| Baddboy a răspuns:

Maaaaaaaaaaa daca vrei flashu ala bun te asigur ca iti va merge lasa"ti id de mess

| Lokii explică:

Am downloadat.o de acolo, tot nu merge!
Lasati, o sa folosesc Opera sau Chrome!:d
Multumesc oricum!winking