| Mady_Pisycu_1996 a întrebat:

TPU as vrea si eu niste site-uri de modificat in poze....in care intr-o rama sa incadrezi mai multe poze....in-afara de pizap, photoshop

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Sunt de acord cu ceilalti, eu folosesc PhotoScape de mult timp, imi fac si proiectele de la scoala pe el (impreuna cu Movie Maker)... Editezi poze foarte repede si e foarte bun...parerea mea. Bafta!

| LNK a răspuns:

Incearca PhotoScape.
Ai aici link-ul de download : http://www.photoscape.org/ps/main/download.php.

| KostyCool a răspuns:

Zimax

| TheStory a răspuns:

Photoscape
Zimax

| Kosmin19 a răspuns:

Monkeyz sau ceva de genul.

| alintushKy a răspuns:

Imikimi.com

| MonicaTamaraHotea a răspuns:

Photoscape