| AmansyoK1 a întrebat:

TPU! cum pot face ca atunci cand intru pe profilul meu de fb sa imi apare cate persoane ma urmaresc? cand apare Urmaresc " 10 persoane.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Activezi setarea "Follow"
Pașii: settings→ followers→Who Can Follow Me (aici, bifezi: everybody)
ex. http://i.imgur.com/CdJsTqW.jpg

Apoi, își deschizi pagina, imediat sub poza ta, pe coloana din partea stângă, știu că apare secțiunea: ABOUT
Aici, vei găsi datele tale, profesia, scoala, cât si "Folowed by", unde va fi specificat numărul celor care îți urmăresc activitatea (10, 20, 50, 100 etc)

Dacă dai click pe "Friends", se va deschide o pagină cu toti prietenii pe care-i ai, iar sus e specificat:

All Friends → Recently Added→ Followers (persoanele care îți urmăresc activitatea) → Following (persoanele pe care le urmărești tu!)

| AmansyoK1 explică (pentru floresdemayo):

Am facut la fel tot nu`mi apare.