| Floryn9 a întrebat:

De ce la toti prietenii mei de pe facebook cand intru pe profilul lor imi scrie ca "Urmaresti~Prestabilit~(Vezi toate postarile ca de obicei)"? Asta inseamna ca ii urmaresc sau de ce apare asa?

1 răspuns:
| Shun12 a răspuns:

Asa e setat de Facebook pentru toti prietenii, dar poti debifa oricand si prietenii nu vor primi nicio notificare -poti oricand sa ii urmaresti sau nu (dand click pe "unfollow" sau "nu mai urmari")-vei sti doar tu.