| anonim_4396 a întrebat:

TPU, dau funda, vreau sa-mi cumpar un Fotoparat profesionala care filmeaza si face poze, de 600 euro! Nikon sau Canon! Nustiu ce fel de fotoparat sa-mi cumpar, poate imi dati niste idei va rog frumos!

6 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

La banii aia nu gasesti niciun aparat photo PROFESIONAL! Ai mai pus intrebarea asta de 10 ori din cate tin minte. Ia-ti un Panasonic Lumix ultimele modele si gata!

| cipricocut a răspuns (pentru Amorezatul):

Http://www.darty.it/e_commerce/FOTOCAMERA-DIGITALE-REFLEX-c-75-tp-373.htm? fga&gclid=CKiY3uCv6qsCFcGGDgodQx_hJw

cred ca mai gasesti cate ceva

| cipricocut a răspuns:

Amandoua sunt bune, dar iti recomand Nikon, un dezavantaj la Canon ar fi ca service pentru Canon nu gasesti decat in Bucuresti. Am un Canon(nu e profesional) care si acum sta stricat ca nu am gasit unde sa il repar, asa ca am cumparat altu cu banii care trebuia sa ii dau pe reparatii

| cipricocut a răspuns:

Http://www.darty.it/......9-c-75.htm

si mai sunt... uita-te pe situ care i l-am trimis lui amorezatu

| Amorezatul a răspuns (pentru cipricocut):

Ok, sa zicem! Intra pe forumurile de specialitate din afara atunci, sau incearca pe yahoo answers! sau pe answers.com! Succes oricum!

| alexzandru2002 a răspuns:

Cel mai bun e Canon! Si eu am, filmeaza, face poze e foarte bun!