| anonim_4396 a întrebat:

TPU, vreau sa-mi cumpar Fotoparat Nikon D3100, si vreau sa vad ce pareri aveti despre acest Fotoparat happy

3 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Am avut mai mult de zece aparate de fotografiat, dar cel mai mult m-a impresionat acest aparat, despre care ai intrebat tu! Am exact asa unul. Il am de un an si e super bun. Nu s-a stricat nimic la el si scoate pozele exact ca in prima zi. Are un microfon splendid iar obiectivul este de cea mai buna calitate posibila! MERITA TOTI BANII! Apropo, cat este pretul lui? Eu am dat 990 Ron redus de la 1650 Ron.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Costa in jur la 735$.

| schajuman1344 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam scump! Cautati la Flanco ca eu de acolo l-am luat! FUNDA?