| DenYyAlYy a întrebat:

TPU, de ce atunci cand vreau sa descarc un joc pe tableta, pe google play, imi apare,, Dispozitivul dumneavoastra nu este compatibil cu versiunea aceasta,,... Nu mai am memorie la tableta sau de ce?

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Jocul rulează doar pe un sistem de operare mai bun ca al tabletei tale, de exemplu să zicem ca jocul rulează de la android 4.0 îm sus, iar tu ai android 2.2. Tableta ta nu este compatibilă cu respectivul joc.
O seară bună!

| Bryan_Gîrla_1997 a răspuns:

Nu-ti merge findca e pera "buna" tableta
cauta versiune ale jocului pentru device-uri mai slabe

| Clara123 a răspuns:

Depinde ce android are:de exemplu, daca jocul e facut pentru android 4.1 iar tu ai 4 jocul nu poate fi descarcat sau este o problema a google play-ului. Sper ca te-am ajutat!