| KLiNK a întrebat:

TPU, de la un timp m-am gandit sa imi iau un firewall la calculator.
Intrebarea mea este: am pc-ul securizat daca am un firewall si un antivirus fara protectie in timp real. De exemplu am malware-bytes fara protectie in timp real si firewall comodo

Răspuns Câştigător
| KobraXS a răspuns:

Da,sistemul este securizat cu conditia de a scana in fiecare zi pc-ul de malwaeri su malware bytes.Pc-ul nu ar fi securizat fara protectie in timp real si fara firewall dar impotriva hackerilor si virusilor, dar virusi si malwaeri pot si rezolvati doar daca iti scanezi in fiecare zi cu programul malware bytes

1 răspuns:
| UnUtilizator a răspuns:

Pentru o siguranta optima iti recomand sa iti instalezi Eset Smart Security 7 si Update la windows happy.