| Isabela96 a întrebat:

Trebuie sa ai neaparat talent la desen ca sa devii dizainar interior?

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MrAngelus a răspuns:

Se scrie "designer".

| Isabela96 explică (pentru MrAngelus):

Oricum....nu ai o parere ca sa-mi raspunzi la intrebare?

| Bitzy a răspuns:

Trebuie să ai talent dar mult mai mult de atât... trebuie să ai creativitate, spirit cooperant.

| Holocaust a răspuns:

Creativitate în primul rând. Talent pe al doilea, şi cultură pe 3.Nu poţi deveni ceva în domeniul artei dacă duci lipsă de trăsăturile astea 3.Nu se poate una fară cealaltă. Dacă ele vin cu un scop(cu ar fi acela ca tu să devii designer de interior), vin la pachet.

| Isabela96 explică:

Da stiu am vazut dupa ce am scris si nu am mai corectat dar mersi

| FadetoBlack a răspuns:

Da, chiar trebuie să ai talent!

| Isabela96 explică (pentru FadetoBlack):

E neaparat?

| FadetoBlack a răspuns (pentru Isabela96):

Hellouu, dacă am spus că chiar trebuie însemnă că trebuie, hehe, gândeşte-te şi tu puţin şi la designer vestimentar trebuie, şi designer, a decora a desena... da, trebuie încă o datăhee hee

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Da, dar talentul nu este numai cel pe care il ai cand te nasti. Talentul il poti dobandi. Dar ai nevoie si de multa imaginatie big grin

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Da, iti trebuie talent, creativitate si sa stii cum se scrie corect meseria pe care o doresti. Designer de interoare.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Wow... Talentul e pe primul plan, iti dai seama sa fii designer si sa nu ai talent la desen?

| NegreaDumitru a răspuns:

Da ati trebuie mult talent ca sa ajungi designer daca nu ai talent la desen sa nu te mai gandesti

| Isabela96 explică (pentru NegreaDumitru):

Am talent ....eu intrebam ca sa vad daca este neaparat:d