| BezeaToxica a întrebat:

Trebuie sa fac o compunere "amuzanta"(Intamplare cu peripetii). Nu prea am idei...Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| JhgfdGirl a răspuns:

Pai.Intr`o excursie la munte.Am dormit in camera cu o fata, si un baiat.Eu cu colega mea in patul cel mare de 2 pers., iar colegul nostru in cel mic de o persoana.
Nu puteam sa dormim.Defapt colega mea.Si ma trezeste din somn, ca ea nu poate sa doarma.Si ne-am decis sa il ''mascam'', pe colegul nostru, cu farduri, ruj, oja etc
Am terminat noi trebusoara asta pe la 3 dimineata.
Pe la 8 si ceva dimineata, auzim din baia camerei noastre, un tipat adanc.Era colegul nostru
Probabil s-a speriat de imaginea lui...

Sau

| JhgfdGirl a răspuns (pentru JhgfdGirl):

Scuze pentru sau rolling on the floor) Nu stiu de unde a aparut

| Ellyshoor a răspuns (pentru JhgfdGirl):

laughing

4 răspunsuri:
| Alin_Danutzz_1999 a răspuns:

Scrie acolo ca ai fost odata la padure si ca te-ai pierdut prin padure pana tea gasit un padurar mai baga si tu de la tine...

| Ellyshoor a răspuns:

Povesteste despre o excursie in care ai fost si adauga expresii frumoase sau..De o zi la bunici, la joaca, o zi in oras, gandeste-te la o zi in care ai facut o peripetie..Adica te-a alergat vreun catel, ai scapat vreun telefon in apa, te-ai pierdut..Etc happy :*
Sper ca te-am ajutat! :* happy