| ony88 a întrebat:

Trebuiesc schimbate actele masinii, daca iti schimbi numele de familie atunci cand te casatoresti, pastrandu-l si pe al tau, masina e inscrisa in italia, nunta va avea loc in romania si nu le poate schimba inainte, e de ajuns cu schimbarea permisului?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, trebuie schimbate toate actele, altfel nu vor corespunde cu noul nume. Numai bine!

| mgtow a răspuns:

Cand revii in Romania iti schimbi actele masinii dar atat timp cat mai stai in Italia nu are rost sa te strofoci pentru modificarea actelor