| Anomim2025 a întrebat:

Un necunoscut a sunat un prieten că cică "s-a luat de gagica lui.". Evident a fost o farsă.

Ce părere aveți de astfel de farsori care sună la întâmplare?

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Sunt indivizi de care trebuie sa iti bati joc cu prima ocazie. Pe mine ma tot suna o data un numar si pana la urma am raspuns, dar am deschis pe fundal la pc cateva taburi cu Youtube pus cu sunete de tipete, si chestii. Individul a inchis imediat zicand "bag &&&a asta-i nebun"

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Imaturi si cu 0 haz

| RAY a răspuns:

Oamenii cu imaginatie )))))))) si ala a crezut?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Foarte distractivi, chiar imi e dor de ei. La un moment dat ma sunau niste debili cu diverse faze. Dupa vreo 2-3 apeluri, cand sunau raspundeam, puneam muzica, si lasam telefonul pe masa.

| SilentRain a răspuns:

Niste plictisiti, fie ii ignori, fie te amuzi cu eii

| dannyel86 a răspuns:

Ignorarea e cea mai buna solutie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni lipsiti de ocupatie.

| munteanuionvictor a răspuns:

E o farsă de prost gust.

| AlexDarius3 a răspuns:

Copii sub 15 ani cu vocea groasa, cel mai bine e sa ii pacalesti pe ei la telefon punand muzica d-aia de lift, ori punand un filtru sau un program pe telefon care iti distorsioneaza vocea si sa ii sperii facand sunete, ori sa pui o fata in locul tau sa ii raspunda si sa zici " Buna ziua, vreau sa va zic ca niste operatori de ai nostri au facut o greseala si au schimbat nr. acum ati sunat la 112 unde toate apelurile noastre sunt iregistrate, si ca va vom da in urmarire generala" ori spunand ca esti un pedofil care santajeaza astfel de copii cu apeluri inregistrate sau poti sa ii ignori si sa ii lasi sa te sune nonstop.

| Mieeez666 a răspuns (pentru AlexDarius3):

Sau pur si simplu inchizi apelul.