| 94Lucifer94 a întrebat:

Un router wifi bun până in 500 lei stie cineva?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce intelegi prin "bun"?
Eu am router de nici 100 lei si merge foarte bine de multi ani tongue

| xerxes1 a răspuns:

An unul de 50 de lei un TPlink si merge de cativa ani struna cu cate 5-6 chestii legate la el fara sa faca figuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie de dai 500 lei pe el?

| 94Lucifer94 explică (pentru anonim_4396):

Nu știu, să aibă semnal bun in primul rând, la o distanță de minim 20 de metri prin 2 pereți. Până la urmă am mai scăzut din preț si am luat unul la 300 lei, pe baza recenziilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate 50 de lei laughing

| Jakye a răspuns:

Salut,
TP-LINK sau Tenda.

| Ensiferum a răspuns:

CU 500 lei iti iei de la Alibaba router cu antena care bate 1km. Recomand D-link dual band care merge atat la 5ghz cat si la 2, 4ghz https://www.emag.ro/......DTR5XHBBM/

| Laur195 a răspuns:

Iti recomand ASUS AC1200G Plus...are o rata si viteza de transfer foarte mare, si eu il am de 2-3 luni si nu am sa i reprosez absolut nimic