| anonim_4396 a întrebat:

Un service in Bucuresti Sony Ericsson pentru reparatii stiti cumva?

5 răspunsuri:
| Americanuu a răspuns:

Ce problema ai la el? sunt multe serviceuri, dar nu cred ca este unul special destinat telefoanelor Sony-Ericsson.

| Kamnikaze a răspuns (pentru Americanuu):

Ecranu este lovit in ambele colturi de sus si nu mai pot sa ating.

| Rares95 a răspuns:

Tocmai azi s-a stricat si a lui fratemiu, C905, al tau de care e?laughing

| Kamnikaze a răspuns (pentru Rares95):

Al meu e Xperia X2

| AlexSasan a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fie destinat telefoanelor Sony-Ericsson.
Stiu un FlashGsm foar ieftin pe la Tribunal, mi-am facut Black Berry Curve 8900, am avut ecranul spart si nu mai mergeau tastele, cu 1 milion le-am facut..La un Sony-Ericson nu e chiar asa scump.
Funda.