| Katherine_4335 a întrebat:

Unde credeti ca as putea gasi ochelari Ray Ban stilul retro pe negru sau alta culoare( nu conteaza culoarea mai exact, si daca se poate fara lentile)in Iulius Mall?

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Aia se numesc rayban wayfarer

http://www.google.ro/......tp?/imgres

chiar nu intekeg rostul ochelarilor fara lentile, dar la mall o sa ii gasesti pe la 4-5 mil.

asa ca mai bine umbla prin magazine de haine sau pe unde pun astia ochelari pe afara. acolo gasesti
\

funda

1 răspuns:
| simona_1425 a răspuns:

In Iasi poti gasi la optica Transparenta - am vazut si alte marci, tot stilul retro, diferite preturi si culori.