| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi driverele la windows 7 pentru Acer Aspire 5735z?

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Pe acer.com
selectezi modelul, downloadezi driverele pentru vista ca e facut pe aceeasi platforma ca si 7-ele

| vladd_9480 a răspuns (pentru greyhound):

Le-am scos pentru vista si zice ca nu este acceptat sistemul de operare.

| greyhound a răspuns (pentru vladd_9480):

Nasol; incearca driverele de la 5735 ca vad ca au si pentru win7; cine stie
daca nu, nu stiu, trimite-le un mail celor de la Acer si spune-le care e problema

| tmariusandrei a răspuns:

Buna,

Tias putea spune doar ca sunt pentru windovs vista dar nu conteaza fiind ca sunt driverele originale ale laptopului.

| ydallis a răspuns:

Aici gaseasti tot ce vrei.http://www.acer.co.uk/ac/en/GB/content/drivers