| Marius_Stan_1995 a întrebat:

Unde pot gasi driverele pentru Acer aspire E5-521G-636X pentru windows 7 x64?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

La Acer, logic! Daca nu sunt la Acer, inseamna ca nu sunt!

| gelu1970 a răspuns:

In pagina Acer sau daca nu te descurci foloseste Slim Drivers

| MskDesign a răspuns (pentru gelu1970):

M-am uitat eu acum.Este un laptop creat pentru Windows 8 si cred ca va avea probleme pe windows 7. Oricum sa intre in proprietati si sa le configureze pentru windows 7.
http://www.acer.ro/ac/ro/RO/content/drivers
Daca nu merge link-ul sa iti cauti modelul ca este acolo.

| pufica2014 a răspuns:

Daca nu mai ai cd.ul cu drivere pe care ti l.a dat cand ai cumparat laptopul at le gasesti pe site.ul Acer la modelul tau de laptop.