| deea_7042 a întrebat:

Unde pot gasi o pagina cu imagini cu lapte?
Eu am de facut un concurs si nu-mi vine nicio idee: trebuie sa fac un desen care sa ilustreze cat e de bun laptele si pot primi una din 15 biciclete.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa castigi concursul ala facut tot de tine, imi dai si mie un lant de bicicleta? Hai, te rog mumos, ca al meu s-a rupt si cum e criza...na...
Cat despre poze, mulge si tu vaca (stiu ca ai) cu un telefon la indemana. De preferinta, sa nu fie cu manivela. Telefonul, nu vaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pagica care e jumatate din cuvintul gagica si apoi aduci vorba despre lapte inseamna ca chiar stii ce vrei...