| EmiiLoveYou a întrebat:

Unde pot gasi oferte pentru excursie in Grecia ( de preferat Insula Thassos ) de maxim 250 € 7 nopti?

Hotelul sa fie de 3-4 * si preturile sa fie pentru grup ( adica copii 12 + ).

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Eu plec saptamana viitoare dar cu masina personala si la hotelul Skala Rachoni bay costa 105 lei de persoana pe noapte cu demipensiune, hotelul e pe malul marii si are piscina si are 3stele plus din cate stiu eu. Posibil in vara sa fie preturile putin mai mari.