| AngiiiBlake a întrebat:

Unde pot gasi site-ul acela cu calcularea mediei pentru admiterea la liceu? Nu cum se face. direct sa calculez. ( media din examene + media clasele 5-8 ).

Răspuns Câştigător
| Angel_8830 a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/calculati-medie-admitere-liceu
Sper sa-ti fie de folos. Calculatorul este pe 2011, adica cu legea de acum. Succes!

1 răspuns:
| xCatastrophe a răspuns:

Poi stii multa lume face asa inra pe site`urile astea didactice cur ar fi nu stiu... ceva de gen edu.ro sau didactic.ro si acolo gasesti chestii despre scoala sper sa te ajutewavefundatongue`!