| doina_5274 a întrebat:

Unde pot reclama contabilul asociatiei de proprietari? Exista institutii abilitate sa verifice modalitatea de contabilitate a cheltuielilor? (lunar ma incarca cu cel putin 15 mc de apa rece, la care, evident lunar apar restante si penalitati).

1 răspuns:
| claudiarebecca a răspuns:

La finante la garda financiara poti solicita un control al actelor contabile - ei iti cer datele tale ca si reclamant dupa care vor efectua un control. dar daca zici ca te incarca la metri cubi problema nu cred ca e la departamentul de contabilitate, ci la citirea contoarelor happy succes