| Adry a întrebat:

Unde pot vedea calendarul de admitere la Academia Tehnica Militara? (cel care contine data cand trebuie depus dosarul, cand incep probele...)
am gasit numai din 2005 si 2006. multumesc,

5 răspunsuri:
| Adry explică:

Pentru 2010 ai gasit undeva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
am gasit eu pagina cu 2009 http://www.mta.ro/admitere/adm2009.php lectura placuta :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a le cere lor alte detalii le poti scrie un e-mail pentru relatii generale la atm@mta.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
pentru 2010 trebuie sa le scrii mail sa-i intrebi daca este afisat undeva pe site-ul lor ceva si daca nu este pe cand vor afisa, sau cauta tu saptamanal, noteaza-ti site-ul
mai bine fa-ti curaj si scrie-le 2 randuri, or sa-ti raspunda dupa inceputul lui Ianuarie 2010
La multi ani si Succes la studiat

| ramona100 a răspuns:

Salut Andry. La acest link poti vedea ce-ti doresti http://www.mta.ro/admitere/adm2009.php
Dar e mai simplu sa cauti tu si iti voi explica. intri pe motorul de cautare Google, scrii in dreptunghiul alb academia tehnica militara, dai apoi pe butonul Cautare google sau pe tasta Enter si iti va arata o lista de site-uri care au legatura cu ceea ce ai cerut. Dai pe primul titlu si ai intrat in site. Apoi cauti in pagina unde este butonul Admitere si ai gasit ce ai dorit. Sper sa te ajute acest raspuns. Sarbatori Fericite! si Un An Nou Fericit!