| Kitty a întrebat:

Unde pot vinde miere? Sunt din Tg-Jiu.

Răspuns Câştigător
| arrriadna a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu "baietii" astia, poate mai faci o colaborare. http://www.camara.ro
Fa-ti un site/ blog in care sa iti prezinti produsele (asa se vand multe chestii azi), pune anunturi pe site-urile care permit asta gratuit.
Oricum, ai multe de oferit, nu numai miere.
Bafta!

5 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Www.bizoo.ro. E o retea activa de IMM-uri, cu siguranta gasesti cumparatori. Sau pe marginea drumului daca nu ai cantitate mare.

| DarkMusic a răspuns:

Lol incearca intr o piata sau ceva.

| AlexandraAndaSufletel a răspuns:

Buna! nu stiu daca ai primit mesajul meu...eu azi am intrat si nu stiu sa il folosesc, deci eu sunt din bucuresti

| AlexandraAndaSufletel a răspuns:

Pe 06. 03.`96... scuze ca iti dau raspuns la o intrebare... dar nu stiu sa folosesc mesajul

| alinoita a răspuns:

Poti vinde gratuit pe www.debara.ro