| imihaistoian a întrebat:

UPC, RDS sau ce companie sa folosesti pentru internet televiziune si telefonie acasa?

4 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

RDS Romtelecom. Recomand RDA. La abonament de 50 de ron am Tel nelimitat in retele fixe si 100 catre mobile + Internet de 100 MB/s + Stik de Internet pentru laptop + SIM pentru internet pe telefonul mobil.

| faramatania a răspuns:

RDS - RCS, calitate(internet, televiziune), preţuri atractive(per total), avantaje - dezavantaje(telefonie fixă)

| ICEbalI a răspuns:

RDS, Upc, Romtelecom.
Recomand Rds
MUlta bafta.

| 2dor4 a răspuns:

RDS are un pachet, din punctul meu de vedere, foarte bun