| lolika a întrebat:

URGENT:am 17 ani si langa sfarc sau sub el......simt ceva tare ca o "piatra" straight face CE E? sad sad sad Nu stiu daca mai mereu faceam asa dar chiar acum ma scuturam ca mancasem ceva si cand am dat cu amand2 mainile pe tatehee hee am simtit ca sfarcul din partea dreapta e mai "umflat" si am pus mana...si am simtit aia.

5 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Vezi ca poate fi de la o glanda mamara [nu ai fost deloc explicita] nu face nimic lasa in pace umflatura.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pai ar trebui sa mergi la doctor ar putea fi un nodul si daca e trebuie scos poate fi si cancerigen mam a avut si a fost operata dar acum e bine deci succes numai bine:*

| DamieNzoor a răspuns:

Se poate cumva din intamplare sa fi fost acolo un fir de par? si sa fi apasat pe el ca pe un cosulet? sau poate ai apasat pur si simplu? se poate sa se duca, dar daca continui sa apesi ramane putin asa umflat dar nu te va deranja in timp. cunosc pe cineva care asa a facut si sa ales cu ceva acolo tongue sau te poti duce la doctor daca te tot doare.

| lolika explică (pentru DamieNzoor):

Nop, pur si simplu m.am sters de frimituri si am simtit ca e mai umflat...si atunci am pus mana si am simtit inauntruu ca e ceva straight face de durut chiar nu ma doare.

| DamieNzoor a răspuns (pentru lolika):

Da,este posibil si de la glanda. daca durerea ramane mai mult timp, nu ramane decat sa dai fuguta la doctor ca este cel mai bine.