| blanca1077 a întrebat:

Urgent! Am o dorinta si ma rog in fiecare si sa se indeplineasca dar nu s-a implinit? Credeti ca o sa se indeplineasca? Dau funda si vot

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Daca tu esti cea din poza, atunci am si eu o dorinta. :X

| danielcretu1980 a răspuns:

Sigur se indeplineste. dar nu singura. Trebuie sa ACTIONEZI si tu.

| FesCuDungi a răspuns:

"cand iti doresti ceva cu adevarat, tot universul comploteaza in favoarea ta!" smug big grinwinking

| kindness a răspuns:

Dorinte? Hai sa privim altfel lucrurile; daca este o dorinta seriasa, precum sanatate sau noroc sau viata ta personala, cu mai mult efor se indeplineste. Insa daca dorinta ta este ceva legat de bani, baieti, fite, masini si alte genuri imposibile Nu! eu imi doream sa fiu actrita in Coreea. o porcarie! am crescut iar acum imi doresc ca Dumnezeu sa ma ajute in viata si sa imi lumineze mintea sa nu fac greseli care sa ma duca jos jos de tot.Cam asa stau lucrurile:0 pa pawinking

| Girldxx a răspuns:

Daca dorinta e sa nu-ti mai placa de JB. o sa se implineasca daca nu te mai gandesti la ellaughing))

| Cici4Mici a răspuns:

Poi depinde ce dorinta e.Poi se poate implini doar daca faci tu ceva ca sa fi tot mai aproape de ceea ce iti doresti.Eu asa am facut si mi s-au indeplinit toate.Nu chiar toate dar o parte din ele.