| Edy1995 a întrebat:

URGENT! OFER FUNDITA CUI MA AJUTA!
De ieri contul pe facebook imi arata asa img835.imageshack.us/img835/1186/65624063.png ce pot face sa imi arate normal? Adaugati id edy_faraoanu daca stiti ce este de facut! VA ROG MULT DE TOT AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| 1Mihai1 a răspuns:

Verifică dacă ora şi data îţi sunt setate corect!

| Edy1995 explică (pentru 1Mihai1):

Esti incredibil, nu m-as fi gandit la asta nici in 7 vieti!

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Edy1995):

winkingSă trăieşti!

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Edy1995):

Mersi pentru fundiţă!

| Edy1995 explică (pentru 1Mihai1):

O meriti!winking Multumesc inca o data!

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Edy1995):

Să trăieşti inca o dată! Ceva probleme ->>mesaj privat. Baftă!winking

7 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Incerca alt browser(ala parca era chrome)...incerca:explorer,mozila,opera,safari...

| Dem0N a răspuns:

Esti conectat pe mobil cumva?
daca nu schimba browserul si configurezi setarile.Iti va fi de folos asta:http://blog.videotutorial.ro/......ul-privat/
Sa imi zici daca merge.