| popmirgea1999 a întrebat:

V-am mai povestit de amica mea cu care am copilarit impreuna)Ce e asa greu sa schimbe doua vorbe cu mine? Nu i-am gresit cu nimic, nu i-am facut nimic, n-am suparat-o cu nimic.Ma simt chiar prostlaughing)

Oare care e motivul?(ea e de la oras eu de la tara, oare asta o fi cauza, se crede mai "desteapta, bogata, frumoasa ca mine? laughing)Am tot incercat sa nu mai intru sa vorbesc cu ea(si azi i-am transmis sarbatori fericite si am intrebat-o ce face si ea nimic) dar ea nimic. Care o fi cauza?

P.S. NU mai ne-am vazut de cand am copilarit dar chiar si asa oare nu mai ma considera prieten/amic cum vreti sa-i spuneti?(eu am vazut-o pe ea doar pe facebook nu si in realitate si mi se pare o fata de treaba). Aseara i-am trimis o urare de Craciun si ea nimic, nici macar un "multumesc" laughing)

Sarbatori fericite

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Amica mea cu care am copilarit
ne-am vazut de cand am copilarit
eu am vazut-o pe ea doar pe facebook nu si in realitate
Asta ai scris tu! Unde este logica?

| pwp a răspuns:

E prietena ta din copilarie sau prietena virtuala?

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Frate esti prea plictisitor pentru ea, fetele cauta baieti care sa le atraga atentia usor. Incearca sa o abordezi putin mai matur, invit-o la o pizza cv. Daca nu intreab-o direct de ce te ignora, fetele sunt mai deschise cand vine vorba de Sentimente

| Ezikel a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))
Ati coplilarit impreuna pe facebook rolling on the floor))))))))