| l1t7leb0y18 a întrebat:

Va rog din suflet nu va bagati daca nu stiti! am urgenta nevoie de un program cu care sa vad istoricul tastaturii.adica sa vad fiecare tasta ce a fost apasata in urma cu cateva zile... cineva a folosit un program din asta mai de mult.nu stiu cum se numeste.Deci nu vreau program cu care sa inregistrez arhiva din clipa instalarii. vreau sa vad din trecut... ce taste au fost folosite

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai cum sa vezi si nici nu exista program care sa-ti recupereze datele scrise cu tastatura!

| matrixismyname a răspuns:

N-ai cum. Decat sa instalezi program si sa vezi tot din momentul instalarii. (programul se numeste keylogger apropo)

| l1t7leb0y18 explică:

Mai cititi odata ce am scrishappy Si veti vedea ca existahappy Doar am vazut eu cu ochii mei ca a folosit acum 2 ani un prieten asa cevahappy