| A12NDRA a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine ca nu mai stiu ce sa fac, am un vecin in fata care e plin de gandaci si vin si la noi.Mama a dat ieri cu K300 si seara gasit in bucatarie 2 gandaci iar acum era unul la mine pe birou, nu stim ce sa mai facem. Vreaun sfat va rog mult?

Precizez faptul ca mama e obsedata de curatenie, deci nu putem spune ca la noi in casa e murdar.

1 răspuns:
| OrangeJuice a răspuns:

Faptul ca ai gasit in casa inseamna ca au fost afectati si au iesit din ascunzatori. Incearca K800.E mai puternic si da cu el in toata casa.