| kolcov a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, am umblat pe la controale la sunet si mi se aude urat de tot, se aude cu ecou sau nu stiu cum sa va explic dar se aude nasol cand dau drumu la un video pe youtube de ex.THX

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Dai un click pe boxulita de jos din bara apoi te duci la boxa de sus dai click si o sa iti apara General, Nivel, Improvements, Srs audio (daca ai), Avansat, tu dai al treilea adica improvement aolo o sa ai ceva de disable all... bifezi si dai ok.

| freakz01d a răspuns (pentru geo691):

Geo te rog am si eu aceeasi problema am cumparat calculator de curand. in primele 24 ore a mers sunetul cum trebui ( la drivere mi sa instalat un hd audio manager iar cand dau drumul la un video muzica ceva lng el imi apare un balon si scrie in el mic is now plugged in si inca mai multe se schimba pe acolo ) problema e ca de exemplu in counter strike se aude sunetul cand merg dar cand trag se aude mai incet cand arunca he sau alte prosti asa si in videoclipuri TE ROG AJUTAMA DAU FUNDA si daca poti add yulypytycu@yahoo.com

1 răspuns: