| Jango a întrebat:

Va rog ajutati-ma a umblat fratimiu (mai mic) pe laptop in control panel si nu stiu ce naiba i-a facut ca acum toate sunetele se aud cu ecou este foarte enervant nu mai pot sa ascult muzica calumea (nu vreti sa stiti cum se aude...) pls help sad. Ms, dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Intra la setarile audio si schimba de pe echo.

1 răspuns:
| Jango explică:

Mmda am fost cam repezit sa pun direct o intrebare dupa vreo 30 de min am intrat iar in setarile audio si i-am dat reset big grin... mmda totusi am sa-i dau funda lu' dienu stiua big grin ...ms oricum